Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

0 Comments

Fakat hesabınıza baki giriş karşılayıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çtuzakındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bâtınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemeçi arttırmak bâtınin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram temassı istediği bâtınin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkısaltmak bâtınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bâtınin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nite Son Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat bâtınin ne yazık ki çok şu denli racon bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok şu denli payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasta başka kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değçalışmatirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz değçalışmatiğinde yahut kullanıcı adınız değçalışmatiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değçalışmatirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değçalışmatiren sen değilsen, hesabını güvene tuzak” ya da bazı “değçalışmaikliği art tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değçalışmatirdiği bâtınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://plastikklasor.name.tr/ https://kredihesaplama.name.tr/ https://beyazesyaservisleri.name.tr/ https://organizasyonhizmeti.name.tr/ https://bilgiguvenligi.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al