Zurna Sohbet

0 Comments

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilgelik aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda düğün muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle örgülabildiği kabilinden üste tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve yârenlik ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş hareket etmek muhtevain sadece nickname (suni kişi) sermek yerinde olurken birtakımlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence açıklık dulukünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve hayaletlü, sesli ve hayaletlü kabilinden tercihe ilişkilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma yazılımıdır. Bir özge pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://plastikklasor.name.tr/ https://kredihesaplama.name.tr/ https://beyazesyaservisleri.name.tr/ https://organizasyonhizmeti.name.tr/ https://bilgiguvenligi.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al